קונצפציה

פוסטים
פורסם ב  2019-06-15   עריכה   "ההיסטוריה הלא ידוע של הכדור"
ההיסטוריה הלא ידוע של הכוכב
הערת המתרגם

קורא/ת יקר. לפני שאתה קורא את הכתבה הבאה, את/ה צריך/ה לדעת את הרקע לפנייה של דוד וילרט. בקטע זה דוד פונה בעיקר אל האלטרנטיביסטים- קבוצה של אנשים החיים בעיקר ברוסיה, שלא משלימים עם ההיסטוריה הרשמית של האנושות. הם מסתכלים על העובדות שמוצאים בשטח ומבינים שמשהו פה לא מסתדר. בקטע שמופיע מעטה יש התיחסויות רבות לממצאים שמצאו האלטרנטיביסטים ולשאלות שהם עדיין לא מצאו אליהם תשובות. עכשיו כשאת/ה פחות או יותר בעניינים, אני מזמין אותך להכיר משהו חדש, משהו שלא הכרת קודם, מידע שיתן לך הזדמנות להסתכל על מה שכל הזמן ברור מאליו מזווית חדשה, שונה, מהפכנית.

הקדמה

שמי דוד וילרט (David Willart), את העשור האחרון הקדשתי לעבודה עם היסטוריה. אני מודה לאנשים, אשר מבלי לחסוך בזמן, כח וכסף תרמו לטובת ניסיון לפתוח בפנינו את ההיסטוריה האמיתית של האנושות; לחיפוש עובדות, ונסיונות להרכיב מהם את השתלשלות המאורעות המקורית.

אני רוצה להקדיש תודה מיוחדת לכמה חברים עמיתים:

"פתוח-מחשבה היסטורי" מיכאל קמושקין, אלכסיי קונגורוב, ג'ון קונור, יו"ר אליה גרסים, אולג פאבליוצ'נקו, קאנט הובינט. אני לא יכול למנות את כולם, זהו כבר צבא שלם של אנשים, למי שבאמת אכפת, למי שחשוב לדעת מה התרחש במציאות.

ובכן, אני גם מצטרף למטרה המשותפת- לגלות את ההיסטוריה המקורית של האנושות. עם זאת אני לא הלכתי מימינו אנו אחורה, בניסיון להוציא מערימת השקרים את סדר המאורעות ההיסטוריים המקורי. אני החלטתי שעדיף ליצור איזשהי שלדה ולאחר מכן להציב לתוכה, עובדות, שלפי דעתי ראויות לאמון, ולבסוף, כתוצאה מכך, לקבל את כל התמונה בשלמותה.

מבוא

בפנייה הראשונה שלי אני רוצה להציג את מסקנותיי, עם כמה שפחות הוכחות. בתכנים הבאים אני אציג, אחת אחרי השנייה, הוכחות לתיאוריה שלי.

אני, כמו כולם, לא בטוח שהמסקנות שלי ודאיים ב-100%, אך אני שואף לכך מאוד.

אני רוצה להזהיר את כולם, גם את אלה שבעניינים וגם את אלה שלא. התיאוריה שלי… איך להגיד בעדינות… אמיצה, וככל הנראה, תראה לך בדיונית. אני אזכיר למיכאל, שכן, היא מפתיע יותר מכל פרי דמיון ;), אל תמהרו עם הלקחים. נסו להציב אליה את העובדות שכבר בידיכם.

תספרו עד 10… טוב, אולי זה לא יספיק.. בקיצור תשקיעו מאמץ להפנים את מה שכתוב מעטה, ואז שוב פעם תספרו עד 10ׂׂׂׂׂׂׂׂׂׂ)). אובכן, נתחיל…

החלק החשוב ביותר

בנסיון הראשון שלי להעביר את הגרסה שלי, אני עשיתי טעות מהותית. אני לא הסברתי על סמך מה אני בניתי את התיאוריה, אני לא העברתי את היסוד של הקונספט. והתוצאה הייתה בהתאם. פה אני אנסה להתחשב בכך.

ראשית אפנה לאלטרנטיביסטים (מקווה שלא פגעתי באף אחד בפנייה כזאת, את עצמי אני גם רואה כאלטרנטיביסט, ובטוח שההיסטוריה האמיתית מתגלה דווקא בזכות מאמצינו).

אמנה שאלות שבגללם ההיסטוריונים האלטרנטיביסטים במבוי סתום:

כמה מבולים היו?
מתי הם התחוללו?
מתי חיו אותם ענקים, ששלטו וחיו באותם ארמונות ואחוזות מפוארות?
מאיפה הם הגיעו?
למה בכלל צריך לחפור כדי להוציא משהו מימי אבות-אבותינו? הרי המון ממצאים, נגיד בני אלפיים-שלושת אלפי שנה פשוט מונחים במוזיאון. אף אחד לא הטמין אותם…
לאן נעלמה כל הטכנולוגיה שאנחנו רואים בתמונות, בין היתר, ולמה אנחנו לא משתמשים ב"חשמל אטמוספרי"?
למה ממצאים קדמוניים הם מתקדמים יותר מבחינה טכנולוגית מאלה שאנו משתמשים בהם היום?
מי ומתי בנה את כל הבניינים המדהימים האלה בכל רחבי תבל, כשקומותיהם הראשונות שקועות באדמה?
למה אנחנו רואים את אותן שיטות הבנייה בכל העולם, ועם זאת אין שום מסמכים המזכירים סרטוטים/תרשימים, דפי נתונים של חומרי בנייה, אופן בנייה ועוד.
איפה ומי ייצר כזאת כמות אדירה של לבנים לשם בניית בניינים בכל העולם?
מאיפה הגיעו רעיונות זהים לגבי יצורים אגדיים בכל העולם, קנטאור, בת-ים, טרולים וכדומה?
מאיפה הגיע הנשק, שאת השלכותיו אנו מוצאים בכל רחבי העולם? כל הירח מלא במכתשים. מי ומתי השתמש בו?
למה בניינים שהוקמו לכבוד מאורעות היסטוריים מסוימים לא מכילים את ההיסטוריה של אותו האירוע, ומשום מה מעוצבים בעיצוב הלניסטי?
למה מקדשים של הנוצרים הפרובוסלבים מלאים בסמלים פגאניים?
למה הצלבים הנוצריים על המקדשים בהתבוננות מעמיקה יותר בכלל לא נוצריים?
אולי זה מספיק שאלות?

התשובה לשאלות אלו קיימת… או, נגיד את זה ככה רוב התשובה קיימת.

אבל, בשביל שהתשובה תפקח את עיניכם, צריך קודם כל להיפרד מאותם תובנות שלא הביאו אותכם לתשובה. התשובה היא, במציאות, על פני השטח. פשוט היא תחת שקרים וקלישאות. כמו אותן הקומות התחתונות ששקועות באדמה בגלל "שפעם בנו ככה". ובכן, אני אתחיל להציג את הבסיס.

מתי שאנו שומעים "נוצרים פרובוסלבים" אנחנו מדמיינים מקדשים, תמונות, פסלים. ברגע שאנו שומעים "פרוטסטנטים", אנחנו לרוב מדמיינים מסונים, כובשים. מתי שאנו שומעים "קטולים", אנו רואים את ואטיקן ואת הזרועות של האפיפיור שמתפרשות כמעט בכל העולם.

כלומר, כל הדתות, ודת- זהו כלי להשגת שלטון, כח וממון. אנחנו כבר שכחנו מה נמצא מאחורי כל המוסדות האלה.

ומאחוריהם נמצא התנ"ך, שאבד כבר את כל האמון בו. להתייחס אליו כאל אוסף של אגדות, ויש כבר מספיק סיבות, שאנחנו רגילים אליהם לחשוב ככה: את התנ"ך כתבו אנשים; הוא מלא בסתירות; והעתיקו אותו כבר אלפי פעמים; נצרות זוהי דת של אלימות; הנצרות החליפה את האמונה המקורית שלנו; הטענה האחרונה מצחיקה במיוחד, חי לו איש, בברית המועצות גר לו, בילדותו רץ עם עניבה של הפיונרים (תנועת נוער בברית המועצות לשעבר), ופתאום התחיל להתלונן על זה שלקחו ממנו את דתו המקורית. טוב נו, נחזור לתנ"ך. יש לי שאלה, אתם משערים שהתנ"ך באמת מהווה מסמך היסטורי? אם אתם לפחות משערים, אז הייתם עובדים איתו כמו עם מסמך היסטורי? כנראה, שלא. כנראה הנסיבות שפורטו מעלה, לא נותנות אפילו להעיף מבט לכיוון הזה. אבל אם הייתם עובדים איתו, אז גם לא היו עולות השאלות.

ראשית, שם מפורטת כל השתלשלות הדברים (וכן! גם המבול), שנית, בתוכו ניתן למצוא את ספירת הזמן האמיתית. אבל, כדי לראות את זה, זאת עבודה קשה, וזה במה שאני מתעסק בעשר שנים האחרונות. במהלך העשור הזה אני וידאתי את הדיוק של של התנ"ך כמסמך היסטורי, ובנוסף גם חשבתי, האם באמת מחביאים מאיתנו את ההיסטוריה המקורית שלנו או שהיא פשוט מונחת לה מתחת לאף שלנו. בהמשך, אני, מאוד בקצרה, ממש בכותרות, אציג את השתלשלות הדברים.

הספירה

אני מתחיל מהשאלה הכי קשה, לקח לי כמה שנים עד שהגעתי למסקנה הזו. אך ברגע שגיבשתי עמדה לגבי השאלה הזאת, הכל התחיל להסדר לי. השאלה הזו הינה שאלת מפתח.

העולם שלנו עבר סדרה של רפורמות בספירת השנים. אני סבור, שרק עם אחד שמר על הספירה המקורית. בפנייה הזו אני אשתמש בספירה הזו. אז, עכשיו שנת ה'תשע"ט ודצמבר 2018 מהולדת ישוע. בהמשך אני לא אשתמש בספירה הנוצרית.

מבנה כדור הארץ לפני המבול

התדמית שיש לנו על הכוכב שלנו לפני המבול מעורפלת. אבל יש כמה עובדות שאין עליהן ויכוח: חמים, אקלים אחיד, לחץ גבוה, המון חמצן, רמה טכנולוגית מפותחת.

מזכיר… תזרקו לפח את את כל ההסברים והתירוצים הלא מוצלחים! מתי שתזרקו את כל השקרים, תשארו עם האמת.

עכשיו יבואו שני פרקים שהכי קשה לקבל אותם, לגבי מבנה כדו"א ומבנה האדם. מהפעם הראשונה יכולים גם לא להתעכל. תרגעו, ותנו הזדמנות לדמיון לצייר תמונה שאני אתאר בהמשך.

זהו, במה שיכולתי לעזור, עזרתי, הכנתי עד כמה שיכולתי.

מלכתחילה העולם היה מאורגן בצורה הבאה:

רוב פני השטח של הכוכב היה מכוסה ביבשה. גובהה של האטמוספרה הייתה נמוך יותר משמעותית מזה שיש לנו עכשיו, על פי השארות שונות, בערך 15-20 ק"מ. מעל האטמוספרה הייתה שכבה של מים, שביצעה סדרה של משימות, כולל את הבאות: לפזר באופן שווה את החום המגיע מהשמש על פני כל החלק המואר של הכוכב, החזיר את גלי האינפרא של האור שהגיעו מפני השטח ("אפקט החממה"), שכמובן עזר לפיזור החום. בנוסף השכבה לא נתנה לעבור לקרינה המזיקה שבאה מהשמש, הוסיפה משקל לאטמוספרה, כתוצאה מכך לחץ האוויר היה גבוה יותר. כדור הקרח הזה- היה הגורם, שהגדיר את האקלים לפני המבול. דווקא בזכותו בבתים לא הייתה מערכת חימום בגלל מחסור בצורך.

הערה: זה מתואר בתנ"ך. כן, בו מצוי המבנה המקורי של כדו"א. בראשית פרק א' מפסוק ו'," וַיֹּ֣אמֶר אֱלֹהִ֔ים יְהִ֥י רָקִ֖יעַ בְּת֣וֹךְ הַמָּ֑יִם וִיהִ֣י מַבְדִּ֔יל בֵּ֥ין מַ֖יִם לָמָֽיִם׃

וַיַּ֣עַשׂ אֱלֹהִים֮ אֶת־הָרָקִיעַ֒ וַיַּבְדֵּ֗ל בֵּ֤ין הַמַּ֙יִם֙ אֲשֶׁר֙ מִתַּ֣חַת לָרָקִ֔יעַ וּבֵ֣ין הַמַּ֔יִם אֲשֶׁ֖ר מֵעַ֣ל לָרָקִ֑יעַ וַֽיְהִי־כֵֽן׃" או שכאן: (תהילים קמח' פסוק ד') "הַלְלוּהוּ, שְׁמֵי הַשָּׁמָיִם; וְהַמַּיִם, אֲשֶׁר מֵעַל הַשָּׁמָיִם". יש גם מקומות אחרים: (איוב לז' פסוק יח') "תַּרְקִיעַ עִמּוֹ, לִשְׁחָקִים; חֲזָקִים, כִּרְאִי מוּצָק". אי פעם חשבתם למה לשמים קוראים ככה? זהו הלחם בסיסים, שם-מים.

בנוסף, יוספוס פלביוס מאמת את זה:"… אחר כך, ביום השני, שם את השמים על הכל, יען חשב אותם לראויים להיות קבועים ונפרדים לעצמם מהאחרים, בהקפיאו סביבותם קרח, ובעשותו אותם לחים ורווי מים, שהיו יותר נוחים לתועלת האדמה בגלל הגשמים…"

לגבי מצב הצבירה של המעטפת הזאת יש דעות שונות, מישהו חושב שאלה היו אדים… אני אישית נוטה לגרסה שהיא הייתה עשויה מקרח, בגלל שהתנ"ך מתאר אותה כ"מוצק". וגם פלביוס אומר, שזה היה קרח, לכן אני אתמוך ברעיון של מעטפת עשויה קרח. בזכות מערכת כזאת בכדו"א היה אקלים מושלם, מקסימלית מתאים לקיום חיים. הצמחייה ובעלי החיים היו אחידים בכל הכוכב. התחלפות העונות הייתה קשה להבחנה. הרוחות היו חלשות, לא היו לא עננים ולא גשמים, האדמה הושקתה בעזרת אדים. על היבשה היו ימים ונהרות, בעיקר מים מתוקים. מתחת ליבשה היו מאגרים ענקיים של מים חמים ומלוחים אשר במקומות מסוימים היו נפתחים מתחת לפני השטח וכך יצרו ימים מלוחים.

הערה: שוב נסתכל בתנ"ך… תהילים קלו' פסוק ו' "…לְרֹקַע הָאָרֶץ, עַל-הַמָּיִם: כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ…".

המים המלוחים התת יבשתיים התחממו מלמטה, האדים עלו דרך ההרים, ושם התעבו. תוצר התהליך היה יוצא מההרים ויוצר נחלים, חלק מהאדים היו עולים לאטמוספרה. אני חושב, מתחת למעטפת הקפואה, מהצד המואר הוא היה מתעבה לערפל, כתוצאה מכך השמים היו לבנים, בנוסף, אני סבור כי הערפל היה מסתיר רק את החלק המואר של המעטפת, החלק החשוך היה פתוח ולכן ראו את הכוכבים. קשה להניח איך הם היו נראים דרך אותה מעטפת.

לחץ האוויר היה גבוה פי כמה והיה בהרבה יותר חמצן. בזכות זאת חרקים, שבין היתר בעלי נשימה דרך עורם, היו מסוגלים להגיע למימדים רציניים, ואנו רואים שפיריות מאובנות עם רוחב כנפיים של מטר, חרגולים באורך של 60 סנטימטר. זוחלים גדלים בכל מהלך חייהם, ובתנאים מושלמים כאלה גם הגיעו למימדים ענקיים.

תנאים כאלה של לחץ אוויר הקל את התרוממותם של בעלי חיים מעופפים. בעל חיים היה יכול להתרומם מעל הקרקע גם עם כנפיים זעירות, ואנו רואים היום איורים של נחשים מעופפים עם גוף גדול וכנפיים קטנות.

הצבע העיקרי של פני בשטח היה אדום. בצורה כזאת פני השטח היו בצבע ירוק-אדום. אני מניח, שהכוכב נברא בשביל האדם, שתעסוקתו העיקרית הייתה יצירה. הכוכב היה מסודר באופן מושלם. משאבים טבעיים היו מונחים לפי הסדר. אבנים היו מסודרים לפי סוגי סלע. השטח היה מחולק לאיזורים. סוג של "לגו-לנד". האדם לפי התוכנית היה אמור להקדיש את חייו ליצירה, יצירה של דברים חדשים. ישנה מחשבה, כי על כדו"א נהיה קר כתוצאה מפגיעה של אסטרואיד ושינוי בזווית הנטייה של הכוכב. אני רוצה שמישהו יסביר לי את שינוי בזווית כדו"א יכול לשנות את הטמפרטורה. המרחק מהשמש לא השתנה, השתנו רק מיקום הקטבים וקו המשווה. בקו המשווה החדש יהיה חם, ובקטבים החדשים קר, הטמפרטורה הממוצעת תישמר.

נתונים ביולוגיים של האדם


בתנאים אידאליים שכאלה בשביל התפתחות החי, משך חיי האדם הייתה אורכה מאוד, כ-900 שנה.

האנשים הראשונים התעלנו עלינו מכל הבחינות. כלומר יכולות, כאלה שאנחנו מחשיבים אותם כבדיוניים, לדוגמא: טלפתיה, טליקינז ואחרים. בשבילם הן היו תופעות שגרתיות. לאנשים הייתה גישה פיזית למקורות מידע שהיו נחוצים להם, ככל הנראה בזכות פעולה מלאה של בלוטת האצטרובל במוח ("העין השלישית"). כלומר בני האדם היו כולם מחוברים ביניהם פיזית באמצעות הדבר שכיום מכונה אינטרנט. היכולות של האדם לשפר את היכולות שלו התעלו פי כמה וכמה על היכולת שלנו, בין היתר בגלל תוחלת החיים הארוכה. הזיכרון, שכיום אצלינו אחד מהכלים העיקריים של המוח, שאיתו אנו משתמשים, לפני המבול מילא תפקיד אחר. הזיכרון שימש לאיחסון ניסיון בשימוש טוב יותר במקורות מידע. השפה גם מילתה פונקציית עזר בשיח. מלכתחילה נוצרה שפה אחת.

טכנולוגיות

הציביליזציה הראשונה, שבבעלותה גישה ישירה למידע, הייתה לה גם גישה ישירה לטכנולוגיות. רוב האנושות באמת התחילה בבניה ויצירה. בהמשך אני אתחיל לתאר מבט כולל על הטכנולוגיות במשך כל התקופה שמלפני המבול.

בניה

בכל העולם הופיעו ערים. הבניינים הראשונים היו עשויים מאבנים. בהמשך בני האדם התחילו לבנות מלבנים. על פני השטח היו המון מקורות של חרסית וחול.

הערה: אנחנו, כבעלי השפה העברית, יכולים להבחין בקלות בקשר שבין המילים "אדמה" ממנה יצר ה' את ה"אדם", לבין הצבע "אדום". כל המילים האלה בעלי אותו שורש. ניתן להניח כי האדמה קרויה ככה דווקא בגלל כמות אדירה של החימר שהפך את פני השטח לאדומים.

טכנולוגית הבניה, שרכשו הבנאים הראשונים, איפשרו כמה דברים:

יציקה של בלוקים לבניה בכל צורה ומכל סוג של אבן.
שינוע של בלוקים בכל גודל שהוא.
חיתוך של בלוקים שעדיין רכים לפי הצרכים בשטח.
לאחר מכן הופיעה טכנולוגיה בבלית של ייצור ושריפת לבנים מחרסית
שיטות הבניה פי כמה וכמה התעלו על אלה שיש לנו עכשיו. בניינים אלו מסוגלים לעמוד כמעט לנצח, כפי שכבר הוכיחו לנו.

הארכיטקטורה כללה בעיקר בניות מסוג קשתות, חציצה בין הקומות נעשתה בעיקר על ידי קמרונות. נבנו בתים למחייה פרטיים וכמו כן גם רבי קומות ומרובות דירות; ארמונות, טירות, מקדשים פולחניים, בניינים תעשייתיים, מפעלים, בניינים טכנולוגיים.

בניה על ידי קשתות הופכת את הבניין לעמיד בפני הצטמקות, לבניין שכזה אפילו רעידת אדמה בינונית לא מהווה סכנה. שלא נדבר על בניינים מאבן, במקומות בהם נעשה שימוש בבנייה פוליגונלית.

אספקת אנרגיה

התקנים אנרגטיים כיפתיים
בבניינים עם הקמתם הותקנו יחידות אספקת אנרגיה בעלות מבנה של כיפה. למעשה אספקת האנרגיה הייתה אוטונומית. ככל הנראה חלוקת האנרגיה נעשתה באמצעות תכונות ההחזרה של המעטפת הקפואה מעל לאטמוספרה. אני חושב, שמבצרים המכונים "מצדי כוכב" שומשו כרשת של ממסרים לאספקת אנרגיה. נעשה שימוש במתח ישר.

"טחנות"
כמו כן הקדמונים השתמשו באנרגיית זרימת המים, התקינו טחנות, שכיום אנו מכנים טחנות מים, למרות שבמעטים מהם נעשה שימוש לטחינת חיטה. כח זרימת המים נוצל למטרות מכאניות. המים סובבו את הגלגל והסיבוב שלו נוצל למכונות שאליהם התחבר. אני חושב שלא היה מחסור באנרגיה חשמלית, גם אם לא היו ממרים את כח זרימת המים לחשמל.

סכרים
נבנו סכרים, בין היתר גם במימדים עצומים. אבל יכול להיות שרובם לא נבנו לשם ייצור אנרגיה, אלא למען טראפורמינג.

פירמידות
בכל העולם אנחנו רואים בניינים בצורת פירמידה. ניקולה טסלה הציע שהפירמות מהוות:

אמצעי לאגירה והעברת אנרגיה למרחקים
אמצעי לתקשורת
נשק
יש בהרבה יותר פירמידות על כדו"א ממה שאנחנו חושבים. המתחם המצרי פשוט פורסם ומהווה מרכז תיירותי.

תחבורה

תחבורה קרקעית
תחבורה קרקעית… הנושא הזה עדיין בתהליך של מחקר. אבל כבר ברור, שלפני המבול מערכת מסילות הברזל הייתה מפותחת. בערים נסעו חשמליות עם טכנולוגיות להעברת אנרגיה בצורה אלחוטית. כמו כן קיימים סימנים ברורים לכלי תחבורה ארבע-גלגליים, בין היתר בלתי מאוישים, אוטומטי, לנוסעים ולמטענים.

בניית מנהרות
טכנולוגיה לבניית מנהרות תת קרקעיות הייתה גם היא מפותחת. המנהרות הונחו מלבנים אדומות או מאבנים מסלעים קשים. מנהרות תת קרקעיות נגלו בהמון מקומות ברחבי העולם. אני סבור, כי המון כאלה נבנו מתובנות אסטרטגיות, כמו מתחמים צבאיים. קשר תת קרקעי בצורה כזו של מבצרים ההוכחה לכך.

תת קרקעי
מתחת לערים גדולות נשארו רשת של מנהרות, ככל הנראה זוהי מערכת של תחבורה תת קרקעית.

ימי
הקדמונים ייצרו מתכת, שלא הייתה לה בעיה של קורוזיה, כמו כן השתמשו ביציקת תרכובות על יריעות פח, כמו כן עם שמישות לאורך זמן בלתי מוגבל. תעשיית האוניות התפתחה עד לייצור של ליינרים ענקיים. על האונייה הותקנו מנועים חשמליים אשר העבירו את הכח דרך ציר המדחף (גל מדחף) אל המדחפים.

אווירי
בנו כלי טייס שהתחלקו לכמה קבוצות: פרטיים, צבאיים, לתובלה ולנוסעים.

חללי
הקדמונים הצליחו להשתחלל עד למסעות מחוץ לאטמוספרה. הם בטוח טסו לירח ולמאדים. את הירח הם הפכו לשטח ניסויים לנשק. עליו, בכל מקרה מהצד שאנו רואים מכדו"א, רואים שלא נשאר מקום חי, הכל מלא במכתשים מפיצוצים. מכיוון שמחוץ לאטמוספרה הייתה מעטפת קפואה, לקדמונים היה צורך בפתחים קבועים כדי לעזוב את האטמוספרה של הכוכב. הכיפה ככל הנראה הייתה בעלת יכולת לשיקום עצמי בזכות האדים שעלו ממאגרי מי המלח מתחת לקרקע. כתוצאה מכך היה צורך בתחזוקה מתמדת.

הנדסה גנטית

הטכנולוגיות להינדוס גנטי נתנו הזדמנות ליצור זנים עמידים, בעלי יכולת התרבות. אנחנו יכולים לראות רשימה של חיות שנבראו מלכתחילה ואת אלה שיצר האדם. לדוגמא: סוס, גמל, חמור, פיל, כל הקופים, רוב הטורפים היונקים, זוחלים טורפים- אלה בעלי חיים שהונדסו על ידי בני אדם.

מלבד לחיות, האדם בנוסף הינדס צמחים. חיטה לדוגמא, גם היא יוצרה על ידי האדם.

טכנולוגיות צבאיות

בשלב הראשוני של הקונפליקטים נוצרו רוב השריונים המתכתיים, חרבות, סוגים אחרים של נשק קר ואמצעי הגנה. עם ההתפתחות הטכנולוגית, שהייתה משמעותית יותר מזו שאצלינו, הקדמונים פיתחו נשק להשמדה המונית, בין היתר הדומה לגרעיני שלנו. ייצור השריונים המשיך, אך בעיקר לשם מטרות אסטטיות.

רשימת הטכנולוגיות הצבאיות הייתה בהרבה יותר ארוכה. זה מאתגר להבין את מהות הטכנולוגיות הצבאיות, אבל השתמשו בנשק להשמדת האויב, וכמו כן לשליטה בהתנהגות האויב. לדוגמא, היה נשק שהכריע את הרצון של צבא האויב. היה נשק, שאחד משמותיו בסנסקריט נשמע כמו- "המייבש", היה מרוקן את צבא האויב ממים, הופך אותם למומיות במקום. את אחד מהנשקים אני אדגיש במיוחד, הוא היה הורס את הכיפה הקפואה של הכוכב, כונה בשם "אנדרה". בעת השימוש בו מעל צבא האויב חלק מהכיפה הקפואה היה נשבר, על צבא האויב נחתה כמות אדירה של מים, שהייתה משמידה אותם. הדגשתי אותו במיוחד כי בעקבות זאת, בזמן המבול הכיפה הקפואה קורסת כולה. כמו כן אמצעי ההגנה היו ברמה גבוהה מאוד. יש תיאור של טכנולוגיה כזאת שמאוד דומה, למשהו שהוא מאוד פופולרי אצל פנטסטים, שדה כוח בצורה של כיפה המכסה טריטוריה ספציפית.

תרבות ואומנות

הפרק הזה גדול מדי כדי לדבר עליו בקצרה. יש יותר מדי דברים שנוצרו לפני המבול. היו יצירות אומנות מופלאות, פסלים באיכות מדהימה. בניינים, ארכיטקטורה, ציורי קיר, עיטורים… והחומרים, הם יצקו מאותם חומרים…

הדפסת ספרים

הרוב פה לא מובן. בטוח שעשו ספרים לענקים. בתוך הספרים האלה יש מפות… אני לא יכול למצוא גרסה אלקטרונית של אחת לפחות. צריך להבין מה קורה שם. כתבו מגילות בסנסקריט. בקיצר צריך לחפש.

אירועים שהובילו לקטסטרופה

משנת 700 בקירוב, התחילו המאורעות, שהובילו לכמעט השמדה של כל האוכלוסיה ובסופו של דבר לקטסטרופה- למבול.

בפרק הזה אני הזכיר את המלאכים. אני לא אתאר מי הם היו ומאיפה הגיעו.

מלכתחילה האדם התעלה על המלאכים מכל הבחינות. המלאכים היו יעודיים לתחום צר אחד והיו חזקים בו במיוחד, איך לפשט את זה, מקצוענים בתחום ספיציפי משלהם לשם כך נועדו. העליונות של בני האדם הייתה אחת הסיבות שבזכותה הם לא התחתנו עם המלאכים, כמו כן זה נאסר באופן חד משמעי. אבל מה לעשות שכך יצא, האדם מרגע בריאתו התחיל בדגרדציה ואחרי פרק זמן מסוים המלאכים, בתחומם, התחילו לעקוף ביכולות שלהם את האדם. האירועים מספיק מפורטים בספר חנוך. אני אציג את התקציר. המלאכים התחתנו עם בני האדם. מהמלאכים-לוחמים, בעלי גובה ועוצמה, יצאו הבולטים ביותר- הענקים. בהסתמך על השלדים שנמצאו, גובהם נע בין 3 מטר ועד ל-16 מטר. ההוכחות שהיו גבוהים יותר הן רק עקיפות (אגדות על הטיטאנים). הופיעו יותר ויותר ענקים שהתפשטו על שטחים נרחבים יותר. אני חושב, שאחרי זמן מסוים, נוצרו סוגים שונים של ענקים לפי הגובה שלהם, ומין אחד או קבוצה של מינים, הייתה שכיחה יותר. אנו רואים, שהמון בניינים מאותם זמנים נבנו בהתאם לגובה הענקים משלוש, עד לחמש מטר, ככל הנראה הקבוצה הזאת של הענקים הייתה שכיחה יותר מהשאר.

חוץ מהענקים היו היברידים אחרים. המלאך ככל הנראה היה בעל שיוך גנטי לתחום ההתמקצעות שלו. לדוגמא, מלאך-מקצוען בבעלי חיים היה בעל גנים מאותו סוג (קנטאור, או האגדה על המנטאור). ועוד דוגמאות- דרואידים, בתולות ים, ראשי-כלב ואחרים.

מלאכים מהסוג הזה מלאו תפקיד של מורים לאדם. הם היו בעלי גישה למידע, שהיה נחוץ להעביר לאדם בשלבים, בהתאם לתוכנית הלימודים. כתוצאה מנישואים איתם, בני האדם קיבלו סדרה של טכנולוגיות מבעוד מועד, ובגלל נטייה של כמה מהם לאלימות, בני האדם השתמשו בידע שניתן להם בשביל הכנת כלי נשק, קודם כל קר, אחר כך להשמדה המונית, נשק ביולוגי. הופיעו חיות באמת מסוכנות, כאלה כמו מנטיקור, זוחלים טורפים ועוד דומים. אני סבור כי חלק מהקופים- ניסויים על בני אדם בנסיון ליצור קילרים.

פריצת הדרך הטכנולוגית שינתה את האנטרסים של האנשים. הטכנולוגיות דרשו חומרים מתקדמים והתחיל תהליך השגתם. כריה של מינרלים על כדו"א, השגה של חומרים נחוצים קיבלה מימדים מפלצתיים. שטחים ענקיים של אדמה הפכו למחצבות. חלק מפני השטח הפך למדבריות, חלק מלאו בפסולת. השטחים האלה הפכו לבלתי ניתנים למחייה. רוב הרי הגעש שקיימים היום, אלה ערימות פסולת, והעשן יחד עם הפיצוצים- תהליכים כימיים בתוכם תחת השפעה של לחץ וטמפרטורות גבוהות.

פרצו מלחמות. אני חושב, שבתחילתן על כדו"א חיו בערך 20-25 מיליארד בני אדם.

בהתחלה יצא לפועל נשק קר. אבל במהרה כתחליף לנשק הקר הגיעו אמצעים להשמדה המונית. בקירבה להמון ערים, או במקומם, אנו רואים מכתשים מפיצוצים, המזכירים אטומיים. ככל הנראה הכו בממסרים אנרגטיים. כמה "ממצדי הכוכב" חוו טמפרטורה מפלצתית, שבה הלבנים נמסו. הטכנולוגיות הצבאיות היו מפותחים עד כדי כך, שהמלחמה הביאה כמעט להשמדה טוטאלית של האנושות. האירוע האחרון של הסיוט הזה שהתפתח על כדו"א- היה המבול.

המבול

בשנת א'תקל"ו (1536) מבריאת העולם, אלוהים מזהיר כי לאנושות נשאר לחיות 120 שנה, בשנת א'תקנ"ו (1556) לנח נולדים שלושה בנים: שם, חם ויפת. נח מקבל משימה, להתכונן למבול ולבנות תיבה. נח בונה את התיבה מעץ הגפר. הוא מקבל על הסיפון את החיות למיניהם. המבול התחיל בשנת א'תרנ"ו (1656). הכיפה הקפואה התחילה להתפורר. עם זאת מעל קו המשווה נהיה חם, ומעל הקטבים- קר. מעל אמצע הכוכב, מקו המשווה לכיוון הקטבים, חלקי הקרח התפוררו, נמסו בדרך ונפלו כגשם. מעל הקטבים הקרח צנח מבלי לימוס. גושים עצומים של קרח צנחו על הקרקע ומשכו אחריהם את הקור של החלל החיצון. הטמפרטורה הייתה כה נמוכה, שחיות גדולות קפאו במקום, מבלי להספיק לסיים ללעוס את מזונם. אני מניח, שדווקא אותן המסות של קרח שצנחו על הקרקע, הן הגורם לכך שהמון שכבות טקטוניות נסדקו וקרסו לתוך מאגרי מי המלח, וגרמו למים לצאת החוצה. המים שטפו את רוב פני השטח.

ככל שהשטח היה נמוך יותר, כך הוא גם ספג נזק חמור יותר. הלוחות שנשארו מלמעלה נזוקו פחות. המים סחבו עימם את כל מה שהספיקו לשטוף, ועלו עד שכסг את כל פני השטח. מתחת לפני המים, זרמים של בוץ נהרו מטה על הלוחות הטקטוניים (turbidites). הם היו ממלאים את פני השטח במשקעים, שכבות-שכבות היו מכסות הרים ועמקים, מיישרים את הקרקע. אחר כך, הלוחות הטקטוניות עלו מעל לפני המים, אותם לוחות שכיום מהווים את שטח היבשה שלנו, ויצרו את יבשת פנגיאה. המים ירדו ויצרו את האוקינוסים. אני מניח, שפנגיאה נוצרה באיזור שקרוב לקו המשווה, במקום שלא ניזוק ממכת הקרח. ניצלו שמונה אנשים: נח, אשתו, שלושת בני נח ונשותיהם.

אבהיר למי שלא יודע. פנגיאה- המצב ההתחלתי של כל היבשות יחסית אחת לשנייה אחרי המבול. היבשות היו ממוקמות סמוך אחת לשניה. כעבור 120 שנה התחילו היבשות להיפרד. ברגע בו האפשרות לנוע בין יבשות אבדה לחלוטין, בני האדם כבר תפסו את כל היבשות.

הערה: את האירוע הזה מזכירים התנ"ך. בראשית י' פסוק כה': "וּלְעֵבֶר יֻלַּד שְׁנֵי בָנִים שֵׁם הָאֶחָד פֶּלֶג כִּי בְיָמָיו נִפְלְגָה הָאָרֶץ וְשֵׁם אָחִיו יָקְטָן." פלג נולד 120 שנה לאחר המבול. עד לרגע בו יכולת המעבר מיבשת ליבשת אבדה לחלוטין, בני האדם תפסו כבר את כל היבשות.

השלכותיו של המבול

לאחר המבול, במקום הכיפה הקפואה מעל כדו"א נוצרה שכבת האוזון שאנו מכירים. כמובן שהגנה מושלמת מהשמש שכבה זו כבר לא מספקת, אבל בכל מקרה סיפקה תנאים נוחים למחייה. מאותו רגע, על הכדור, ככל שמתקרבים יותר לקטבים, התחילו שינויים משמעותיים יותר בחילופי העונות. הופיעו עננים, גשמים ורוחות חזקות. לחץ האוויר ירד, איתו גם כמות החמצן. משך החיים ירד גם הוא עד לזה שיש לנו כיום. האדמה הפכה לעירבוביידה של סוגי סלעים. הסדר שהיה פעם כמעט נעלם מתחת לבלאגן שנוצר.

מורשת הקדמונים

הניצולים נחתו באיזור הרי אררט, בנו כפר, הוא עד היום נושא את השם "כפר השמונה". כך התחילו ליישוב מחדש את כדו"א.

על היבשות עוד היו ערים ששרדו את המבול, מלאים בסלעי משקע. אנו רואים בבירור איך נראתה הארץ כשמסתכלים על הציורים של "ציירי חורבנות", או בכל מקרה בחלק של ציורי טבע דומם. תיארוך של התמונות מעלה שאלה רצינית. לדוגמא, אם אנו רואים ערכים בתחום של 1700-1800 שנים, אז, יש סיכוי טוב שתאריכים אלה הם על פי לוח השנה האמיתי, העברי, ולא הלועזי.

בני האדם, יישבו את הארץ בהדרגתיות, הם מצאו את כל מה שנשאר הציוויליזציות הקדומות. אני חושב, שמהר מאוד נוצרה קבוצה, שהתחילה את תהליך ההחבאה של הציוד שנמצא, קודם כל את הנשק. לאט לאט אותה קבוצה גדלה והקדישה יותר מאמצים כדי למצוא טכנולוגיות ולא לתת עבורם גישה לשאר האנשים.

בניינים

עד לימינו נשמרו בהרבה יותר בניינים ממה שאנו חושבים. יש חמש תכונות שעלפיהן אנו יכולים לזהות בניין שנבנה לפני המבול:

החלק התחתון של הבניין שקוע באדמה (חוץ מיוצאי-מן-הכלל נדירים).
הבניין בנוי מלבנים אדומות או אבן טבעית, או שניהם ביחד.
אין לבניין כזה שום תיעוד של תהליך הבניה, פרויקט אדריכלי. אולי רק שרטוט אחד שרואים בו רק את התוצאה הסופית.
לבניין מלכתחילה אין מערכת חימום
איכות בניית הבניין גבוה יותר מהטכנולוגיות המודרניות מחומרים דומים, או שאיכות הבנייה מתעלה משמעותית על זו שאמורה להיות כדי להשתמש במתקן.
בניינים רבים היו בעלי התקנים אנרגטיים כיפתיים, הכיפות יכלו להיות ממוקמות בכמה איזורים של הבניין. לדוגמא, רבי קומות, כללו בעצמם כיפות לכל כניסה.

הרוב המוחלט של הבניינים העתיקים, שמושמשים כיום לצורכי דת, ללא כל קשר לאותן דתות. הם גם נבנו לפני המבול.

אם אתם חיים בעיר ישנה ויש אצליכם בניינים מלבנים שלפני המהפכה (בבריה"מ), והקומות הראשונות של אותם בניינים מתחת למדרכה, אז יש סיכוי גדול, שאתם מסתכלים על בניין שנבנה מלפני המבול.

אוניות

אני סבור כי: לביאטן (Leviathan, ליינר, אוניית-נוסעים), שבהמשך שונה שמו לגריאט איסטרן (Great Eastern); טיטניק והאחיו שמרותכים בשלמותם; כמו כן הספינה קומונה (Kommuna), המופעלת תחת הצי הרוסי- מהוות מורשת מהקדמונים ושטים בהם יותר מ-4000 שנה, כמובן חוץ מאלה שפורקו לחתיכות או ששקעו בתחתית הים. ועוד ליביאטן נמצא בשימוש במצב של חוסר יכולת מוחלט לתיקון וטיפול שענקים זהים, כמו כן הדחק האונייה היה 32,000 טון, אם זה לא אומר לכם כלום, אז בוא נגיד את זה ככה: אורך הספינה 211 מטר, למדחף שלו היה קוטר של 7.3 מטר ושקל 36 טון. וזה בשנת 1858, מקדחות חשמליות עוד לא היו, אני עוד לא מדבר על העובדה, כשטכנולוגית הריתוך הופיעה רק בתחילת המאה ה-20, כלומר 50 שנה אחרי יציאתו של לביאטן למים.

שדה התעופה בגמביה

בגמביה, לאחר חפירות מצאו שדה תעופה, שמרוצף מלוחות אבן עצומות. חשפו כ-3.6 ק"מ מהמתחם, והפסיקו לחפור. הציבו מרכז בקרת טיסה ועכשיו בגמביה יש שדה תעופה, שמקבל מטוסים מכל סוג שהוא.

ציוד

המון מפעלים ותעשיות נשמרו לאחר המבול. בני האדם מצאו אותם, היו גם מערכות כשירות לתפעול, לדוגמא, בציורים של "ציירי-חורבנות" נמצאים איורים של תשתיות מים ומזרקות פעילות. לאחר המבול אנשים הצטרכו שוב להבין איך פועלות הטכנולוגיות, ומה שהם היו מוצאים היה הופך למקור של "המצאה טכנולוגית חדשה". אני חושב, כי התגליות של היום באות כתוצאה של תהליך בו אותם אנשים בעלי-גישה למחסנים של הקדמונים, מבינים איך הטכנולוגיות פועלות, כמו לדוגמא מה שעשה ניקולה טסלה.

נשק

אני בטוח, שכמעט כל הנשק הקר: שריונים, חרבות וכו', שהשתמשו בו עד למאה ה-18 נוצר לפני המבול. בנוסף, שהרבה נשק ממלחמות העולם, כולל "האפסית" (תחילת המאה ה-19), הובא מאותם מחסנים. אני חושב, שרוב הנשק והטכנולוגיות נמצאו באירופה. ודווקא בגלל זה, אירופה הפכה לבעלים של רוב הטכנולוגיות. כתוצאה מכך, רוב המושבות ברחבי העולם היו בבעלותה. יש לי חשד רציני, כי בתחילת המאה ה-19, בזמן שאירופה כבר הייתה על הקצה, בזמן שהמושבות החלו במלחמות לעצמאותן, נשק להשמדה המונית יצא לפועל, שאוחסן ולא נעשה בו שימוש לפני.

טכנולוגיות

מהתקופה שלפני המבול נשמרה כמות רבה של מסילות ברזל ותחבורה ייעודית לאותן מסילות. חלק מהם שוחזרו והוצעו לפועל. אני חושב, שאותו כלי תחבורה, הראשון שמצאנו והוצאנו לפועל, נבנה לפני המבול. אבל הצלחנו להשתמש רק באלה, שהטכנולוגיה שלהם התאימה לתנאים שיש לנו היום- קטר. סיפור מעניין יותר התרחש עם החשמליות. באיזה דרך הצליחו להשמיש אותם. איך באמת?

ברור שהיו נסיונות לטוס במה שנשמר עד לימינו. ישנן המון עדויות לעבמי"ם. כנראה העסק לא מתקדם יותר מדי חלק. אני חושב, שהסיבה העיקרית היא לחץ אוויר נמוך בגלל המבול, וכל הנראה, קשיים רציניים עם אספקת אנרגיה כשכיפת הקרח איננה.

עד לימינו נשמרו הרבה סכרים יחסית. ויכול להיות, הם לא שימשו כמקור אנרגיה, לפחות אלה שלא נראים כמו תחנות כח. זה די מצחיק לקרוא כתבות על אותם סכרים- הינה ציטוט (מתורגם):

"…כמו שאנו יכולים לראות, ההיסטוריה עצמה הדגימה לנו באופן מהימן את היכולת של הסכרים (שנבנו עם טכנולוגיות די פרימיטיביות) לעבוד באמינות במשך מאות ואפילו אלפי שנים, ועוד עם נצילות נמוכה יחסית. הסכרים המודרניים, שהוקמו תוך שימוש בהישגים האחרונים בתחום המדע והטכנולוגיה, מתופעלים עם השגחה מתמדת על מצבם ומשפצים אותם בעת הצורך, יכולים לשרת אותנו הרבה יותר זמן…."

הממ… משפט ארוך, אבל בתכל'ס: הסכרים הקדומים עומדים אלפי שנים מבלי שישפצו אותם, המודרניים עומדים עשרות שנים וזקוקים בשיפוצים כל הזמן. המסקנה היא בדיוק הפוכה, כאילו המודרניים יעבדו הרבה יותר זמן.

תרבות ואומנות

רוב יצירות האומנות עתיקות-קלאסיות (סגנון יווני-רומאי) נוצרה לפני המבול. זה מובן מאליו, שפסלים שקישטו את הבניינים נוצרו יחד עם הבניינים. כמובן חוץ מחיקויים וזיופים שנעשו כבר בתקופה שלנו. ציורי קיר, עיטורים וכו'.

דפוס

ברור כי הספרים לענקים הודפסו לפני המבול. מה כותבים שם? צריך לקרוא. מגילות בסנסקריט גם מלפני המבול. עם השאר יש עוד עבודה.

שפות ומספרים

האנושות התפלגה לשפות לפני המבול. אלה שמכירים את התנ"ך מספיק טוב, מבקש מהם לא למהר עם מתיחת הביקורת לגבי הטענה הבאה. תסתכלו על פרק י' בספר בראשית, ושימו לב, שמתואר בו פיזור העמים לפי שפות. פרק יא' מתאר את מה שקרה בבבל, אני חושב שפרק זה מהווה נסיגה ספרותית מהסיפור במטרה להסביר מאיפה הגיעו השפות, שלפיהן העמים התפזרו. שימו לב, שבו מתואר השימוש הראשון בלבנים מחימר, זאת אומרת שהאירועים התרחשו במאות הראשונות של האנושות. בנוסף אני חושב, שנח ידע יותר משפה אחת, אישתו גם, יכול מאוד להיות שהם היו מעמים שונים. לא נשכח גם את נשותיהם של בני נח, שגם יכלו להיות במקור מעמים שונים. בואו נמשיך. על גבי הבניינים אנו רואים כתובות, שנכתבו תוך שימוש בשפות שונות ומספרים. זה הופך להיות ברור, כי במספרים והשפות המודרניות לא יכלו להיווצר לאחר המבול.

ההיסטוריה עם מליוני השנים

ושוב אני לא אבזבז זמן כדי להוכיח, זוהי טענה מופרכת ומהווה אמונת שווא. 5779 שנים- זהו גילו של כדו"א. עד כמה שזה נשמע מוזר, להוכיח את זה לא מהווה קושי, אך לשם כך אני אקדיש את המאמרים הבאים. האמת, אני חושב שמי שמבין בנושא, לא צריך הוכחות נוספות. אך כדוגמא אני אציג ניתוח של אחת הדרכים העיקריות למדידת גילם של מאובנים- שיטת הפירוק של פחמן-14.

כדו"א- זהו מיכל שבתוכו מצטבר החומר הנ"ל, שמגיע עם קרינת השמש. פחמן-14 מצטבר בצמחיה. לאחר מכן, בעלי חיים או בני אדם ניזונים מהצמחים. לאחר מותו של בעל חיים או אדם הפחמן שהצטבר בגופם מתחיל להתפרק. תיאורטית, חצי מהפחמן שהצטבר מתפרק תוך 5000 שנה, לאחר עוד 5000 יתפרק חצי ממה שנשאר וכן הלאה. מרגע בו למדנו למדוד את הכמות שלו, התחלנו להשוות בין כמות החומר ברקמה חיה, לבין כמה נשאר במאובן הנחקר. בואו נסיב את תשומת ליבנו לא אל המסקנות מהנמדד, אלא רק על כמות פחמן-14 ברקמות חיות. מה אנו רואים? נשווה את תוצאות המדידה של כמות הפחמן ברקמות חיות ונראה, כי בכל מדידה הבאה יש יותר פחמן-14, כלומר כמותו ברקמות חיות עולה. אם לסדר את המדידות האלה בסדר כרונולוגי, ניתן לבנות גרף מגמה. ועכשיו ניתן לעשות את הדבר הבא: להאריך את הגרף הזה אחורה ולראות, מתי היה "אפס" מאותו חומר. אנו נקבל, שבערך לפני 4.5-5 אלף שנים לא היה פחמן-14. אז מאיפה מגיעים עוד 700-1200 שנה? התשובה פשוטה. לפני המבול החומר הזה לא יכל להיווצר כיוון שהכיפה הקפואה הגנה על האטמוספרה מפני קרינה מהשמש. למעשה, החומר התחיל להצטבר רק אחרי המבול.

לסיכום, השיטה הזו בראש ובראשונה רק מוכיחה את העובדה שהכוכב שלנו צעיר. אני לא בטוח שהצלחתי להסביר בצורה מובנת, אם זה לא קשה מדי, תקראו את הקטע שוב.

השקר של ההיסטוריונים

אני חושב שהתנועה המודרנית של ההיסטוריה האלטרנטיבית הגיע למבוי סתום דווקא בגלל שהם התחילו לחפור מימינו אחורה וטבעו בשקר של ההיסטוריונים, לרבות היסטוריונים של המנצחים. שאלה שהתקילה את חברי התנועה "מתי התחולל המבול?!" סימנים לכך שהמבול באמת קרה אנו יכול למצוא בכל מקום, קודם כל על כך מעידים בניינים שקומותיהם הראשונות שקועות באדמה. היסטוריה מציעה לנו תיארוך של בניינים אלה מהמאה ה-19 ואחורה. בדיוק תיארוך זה שהביא את האלטרנטיביסטים לסוף מת. הרי אם הבניין נבנה במאה ה-19 ונושא סימנים ברורים של המבול, אז המסקנה ברורה- המבול התרחש במאה ה-19.

המבול היחידי, שאותו כולנו יודעים מתואר בתנ"ך. התאריך שלו הוא א'תקנ"ו (1656). זה אומר כי הוא התרחש לפני 4122 שנה. אם להניח, שאנו רואים את הסימנים שלו על הבניינים, אז המסקנה הבאה נשמעת באמת פנטסטית- הבניינים נבנו לפני התאריך הזה, והם בני יותר מ-4000 שנה.

איך בודקים את זה? ננסה לחשוב בצורה הגיונית. אנו רואים את חמשת התכונות של אותם בניינים. אמנה אותם שוב:

החלק התחתון של הבניין שקוע באדמה (חוץ מיוצאי מן הכלל נדירים).
הבניין בנוי מלבנים אדומות או אבן טבעית, או שניהם ביחד.
אין לבניין כזה שום תיעוד של תהליך הבניה, פרויקט אדריכלי. אולי רק שרטוט אחד שרואים בו רק את התוצאה הסופית.
לבניין מלכתחילה אין מערכת חימום
איכות הבנייה גבוהה ביותר.
אובכן, אתחיל מאיכות הבנייה והטכנולוגיה של אותם בניינים. אני חושב, שלכולם זה מובן מאליו, כי לכל הבניינים הללו נבנו באותה רמה, וניתן לטעון כי הם נבנו באותה תקופה, וגם התיארוך שלהם הוא די קרוב אחד לשני. נעצור עם זה ונמשיך הלאה.

רובם בנויים מלבנים. פשוט דמיינו לעצמיכם את המימדים של ייצור לבנים. קודם כל אלה מרבצי חימר, לאחר מכן מפעלים ללבנים, טכנולוגיה לייצור. ברגע זה אנו לא מחזיקים שפוטנציאל של ייצור לבנים כזה, ואנו לא רואים ייצור לבנים במימדים כאלה בעבר הנראה. בהתחשב שמידע שכזה לא נחשב כאחד מאלה שצריך להסתיר מהאוכלוסיה, היום כבר היינו יודעים על התעשייה הזאת. ממשיכים הלאה.

אין שום מסמך מוצא אדריכלי על אף אחד מהבניינים האלה. זה פשוט בלתי אפשרי, אם הם נבנו במערכה שלנו. לא אחד מאותם ארמונות עתיקים לא אוחז בשום מסמכים, אולי רק בשרטוט של התוצר הסופי. אני בנאי, אני מתאר לעצמי בצורה ברורה את ההיקף של אותו תיעוד עם ההסכמה על הפרויקט. אלה חדרים מלאים במדפים, שעמוסים במסמכים. ממשיכים הלאה.

זה כבר ברור לכולם, שהאקלים היה אחר, אם מערכת ההסקה/חימום לא באה בחשבון בבניית הפרויקט. אך אנו יודעים את הבגדים של אלה שחיו מאות שנים לפנינו. מסורת, ספרים, תמונות… תראו לי תמונה עתיקה יותר מהמאה ה-18 שבה במוסקבה או בסנקט-פטרבורג צומחים דקלים. או של כל עיר אירופאית. הלאה.

פשוט תסתכלו על איכות הבנייה. כל בנאי יגיד, שהבניין מכיל יתירות של איכות ושל שיטות אדריכליות. עדיין אף אחד לא הצליח לשחזר את אותה שיטת הבנייה. ניתן להבחין בהבדלים בעין בלתי מזויינת. ואחרי כמה עשרות שנים.. ההעתק נראה עתיק יותר מהמקור. הלאה.

בנוסף לכך אנו רואים כי הרבה בניינים נבנו בשביל ענקים. זה אומר שהענקים שלטו באותה תקופה.

כמעט כל הבתים כללו מבני כיפה, שמתחתיהם עד לקרקע ישנו חלל ריק. אני בטוח, שאלה מערכות לאספקת אנרגיה. כנראה, שכיום הם לא יכולים לעבוד באופן מלא, זה אומר כי קרו שינויים גלובליים, בקנה מידה פלנטרי.

התבוננו בעובדות אלה שוב. הדבר היחידי שלא מתחבר עם התמונה הכוללת, זהו גילם של הבניינים. תזרקו את התאריכים הרשמיים. הסתכלו על העבר הנראה. בו אין מקום לבניין של מבנים אלו. פשוט אף אחד מהקודמים לנו- גיבורים של ההיסטוריה הרשמית והאלטרנטיבית, לא היה אחז לא בטכנולוגיות, לא במשאבים לבנייה שלהם.

הבניינים עצמם מוכחים בשירות שלהם באלף שנה האחרונה, שהם מתכננים לעמוד ככה הלאה, שזה אומר על מלאי ענק של יציבות. ניתן להניח בביטחון, כי הם עומדים יותר ממה שנאמר בהיסטוריה הרשמית. וההיסטוריה הרוסית ספוגה כולה בשקרים ושחיתות. מאות עתירות לאדון, או האדונית של כביכול קורבנות השריפה מהפרפריה. וכביכול במקום בנייני העץ שנשרפו, נבנים ארמונות מלבנים, שבבירור לא באים בפרופורציה יחד עם אותו כפר, ועם זאת משום מה שקועים בתוך האדמה. כתוצאה מכך "תאריך הבנייה" של המבנה מגיע להיסטוריה "הרשמית". לשם גם נכללים שיקומים, שהציגו אותם כבנייה, וכתוצאה מכך שוב קיבלנו תאריך בנייה מזויף.

שיעשעה אותי מאוד העלילה של אותם תושב פראג הקשוחים, שטמנו באדמה את הקומות הראשונות של העיר שלהם. יש אנשים שמאמינים גם לסיפור הזה.

כן, דרך אגב, בין כמה אלטרנטיביסטים ישנה דעה כי הוסיפו לנו 1000 או 1200 שנה להיסטוריה. אז ככה, זה לא נכון. בלוח שנה שאני מסמך עליו בית המקדש השני נחרב בשנת 3828. אנו יודעים כי זה התרחש בשנת ה-70 לספירה. בהמשך חשבון פשוט: 3758=3828-70. ו- 2021=5779-3758. כן, יש שגייה של שנתיים, לא 2019 אלא 2021. אבל עדיין לא של 1000 שנה. כך שככל הנראה הכתובות מסוג i777 ו- j777 החליפו את האות לספרה אחת, כך שזה שינה את התאריך לאלף שנה, אך כנראה הספירה לא ניזוקה מזה בסופו של דבר, פשוט התווספו שגיאות בתיארוך.

עכשיו לגבי הנשק

אני משוכנע, כי הנשק שנוצר לפני המבול עד היום נשמר בסודיות. וכל הסיפורים האלה על האנגר 51 וכולי לא רחוקים מהאמת. מאוד יכול להיות, ששנים 1815 ו-1816 ללא קיץ; היעלמותה של טרטריה, שאחזה בשטחים עצומים מהים הכספי עד לאוקינוס השקט ממזרח, עד לאוקינוס הקרח הצפוני מהצפון ועד להודו דרומה; השריפה שהשתוללה במוסקבה בשנת 1812; קפאת-עד בשטחים של טרטריה לשעבר; 16 ערים שנשרפו בשלמותם, שנמצאו במאות קילומטרים אחד מהשני, 8 באוקטובר 1871, במדינות ויסקונסין, מישיגן ואילינוי שבארה"ב- זוהי תוצאה של השימוש בו. אני חושב, שההיסטוריה של טרטריה מחוקה כדי להסתיר השמדה המונית של מדינה שלמה. אבל אלה רק הנחות, להבין מה באמת קרה שם זה די מורכב. כל כך הרבה שקרים… אולי חלק מהמפות הן מלפני המבול?

בסופו של דבר היווצרותם הלא-מובנת של הטכנולוגיות בתקופה שלא מתאימה להם מטעה את כל מי שמתעניין בהיסטוריה.

סיכום

לנו קל יותר להאמין בחייזרים מאשר בזה שאנו- שרידים שחוו רגרסיה מציביליזציה עצומה של אבות-אבותינו, הפחותים מהם ממש בכל, אסירי-תודה שלהם ממש בהכל, חיים למחילת אשמתם, על שרידים פוסט-אפוקליפטיים, על כוכב שפעם היה פשוט פנטסטי, שהושמד במו ידם. אני חושב, שסך הכל הצלחתי לשחזר את סדר המאורעות. אם אתם מקבלים את נקודת מבטי כקרובה למציאות, אז מחכה לנו עבודה גדולה מאוד בשביל לסדר את העובדות המצויות בידינו בסדר הנכון. בהערכה רבה לעשייה שלכם, דויד וילרט.

 
הוסף תגובה